Category Archives: Aktualitātes

Atrod pazudušu četrgadīgu zēnu

10.septembrī ap pulksten 16:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka ap pulksten 15:40, Katedrāles ielā no savas dzīvesvietas esot izgājis 2015.gadā dzimis zēns (4 gadus vecs) un esot teicis, ka būs pie mājas, taču pie mājas viņš neatrodoties un neesot arī atgriezies. Nekavējoties tika uzsākta apkārtnes apsekošana, kā arī tika iesaistīti Valsts policijas darbinieki, lai meklētu minēto zēnu. Ap pulksten 16:24 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija no maršruta autobusa vadītāja, ka Mirdzas Ķempes ielā esošajā autobusā atrodoties aptuveni 4 gadus vecs zēns bez pieaugušajiem. Ierodoties notikuma vietā, apstiprinājās, ka autobusā esošais zēns ir tas pats, kurš bija pazudis otrā pilsētas galā, Katedrāles ielas. Zēns tika nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā, kur viņš nodots mātei. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki turpinās lietas apstākļu tālāko noskaidrošanu.

Aiztur iespējamu narkotiku tirgoni

10.septembrī ap pulksten 15:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Medņu ielā, ievēroja divas personas, kuras uzvedās aizdomīgi. Tuvojoties personām, tās sāka acīmredzami nervozēt, piesārta sejas un sāka trīcēt rokas. Veicot personu mantu apskati, noskaidrojās, ka pie vienas no personām, kabatā, atrodas vīstoklis ar zaļganas krāsas vielu. Turpinot mantu apskati, tika konstatēts, ka pie šīs pašas personas somā atrodas 20 apaļas formas folijas vīstokļi ar līdzīgu zaļganas krāsas vielu. 1993.un 1990.gadā dzimušie vīrieši nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

 

Aiztur vīrieti, kurš nepilngadīgajiem pirka alkoholu

7.septembrī ap pulksten 16:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no tirdzniecības vietām Klaipēdas ielā kāda persona pērkot alkoholiskos dzērienus priekš nepilngadīgām personām. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts aprakstam atbilstošais vīrietis. Veicot pārrunas, vīrietis atzina, ka esot iegādājies alkoholiskos dzērienus un nodevis tos nepilngadīgajām personām, lietošanai. 1963.gadā dzimušajam vīrietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 172.panta trešās daļas. Par šādu pārkāpumu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Narkotikas lietojušu vīrieti nodod mediķiem

6.septembrī ap pulksten 20:40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Klaipēdas ielā uz ielas guļot persona reibumā. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīta guļošā persona, kura nereaģēja uz mēģinājumiem uzmodināt personu. Uz notikuma vietu tika izsaukta NMPD brigāde. Pirms mediķu ierašanās, personu tomēr izdevās uzmodināt. Persona runāja neadekvāti, kā arī tai bija paplašinātas acu zīlītes, tādējādi radot aizdomas, ka tā ir lietojusi narkotiskās vielas. 1980.gadā dzimušais vīrietis atzina, ka ir lietojis narkotiskās vielas. Vīrietis nodots mediķu aprūpē, kuri viņu nogādāja ārstniecības iestādē.

Aiztur jaunieti, kurš apreibinājās ar nezināmas izcelsmes augu valsts maisījumu

2.septembrī ap pulksten 15:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ziemeļu ielā, ievēroja vairākas personas. Viena no personām, pamanot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekus, aizmeta cigareti. Tuvojoties personām, tika sajusta specifisks aromāts. Apskatot aizmesto cigareti, tika konstatēts, ka tā, iespējams, satur nezināmas izcelsmes augu valsts maisījumu. 2001.gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Nedēļas nogalē aiztur kausli un meklēšanā esošu vīrieti

31.augustā ap pulksten 05:35 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieks, veicot videonovērošanu, ievēroja, ka Rožu laukumā notiekot kautiņš. Informācija tika nodota patrulējošiem Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem. Ierodoties notikuma vietā, kautiņš jau bija beidzies, taču 1980.gadā dzimušais vīrietis, kautiņa iniciators tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt, ap pulksten 20:15 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Stendera ielā, zālājā guļot persona reibumā. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 1980.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Krūmos atrod trīs, iespējams zagtus, velosipēdus

28.augustā ap pulksten 06:50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Reiņu meža ielā esošajos krūmos atrodoties trīs velosipēdi. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, tika ievēroti divi kopā saslēgti velosipēdi, kā arī viens velosipēds, kuram noņemts sēdeklis un grozs, kas iemesti blakus esošajā teritorijā un netālu no velosipēdiem atradās bērnu velo sēdeklis. Informācija un velosipēdi nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Notver divus ķēpātājus

27.augustā ap pulksten 16:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Raiņa parkā, ievēroja divas personas, kuras spārda krāsu flakonus. Pieejot pie personām, tika konstatēts, ka nesen apķēpātas bērnu rotaļu laukuma konstrukcijas. Abas personas atzina, ka esot apķēpājušas šīs konstrukcijas. Abi 2005.gadā dzimušie jaunieši tika nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Nedēļas nogalē aizturēts vīrietis, kurš uzmācās bērniem, kā arī vairākas agresīvas personas

23.augustā ap pulksten 12:50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Ģenerāļa Baloža ielā kāda iereibusi persona uzmācoties bērniem. Ierodoties notikuma vietā, aculieciniece aprakstīja situāciju un minēto personu, kura esot uzmākusies zēnam. Apsekojot iespējamo personas atrašanās vietu, tika ievērots minētajās personas aprakstam atbilstošais vīrietis, kuru atpazina arī notikuma aculieciniece. 1953.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

24.augustā ap pulksten 05:40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka bārā Pulkveža Brieža ielā notiekot kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, kautiņš vairs nenorisinājās, taču tika ievērots asiņojošs vīrietis, kurš gulēja bezsamaņā un pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes ierašanās tika nogādāts slimnīcā. Notikuma aculiecinieki norādīja uz divām personām, kuras esot piekāvušas iepriekšminēto vīrieti. 1994.un 1992.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

24.augustā ap pulksten 15:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka tirdzniecības vietā  Lielā ielā esot kāds vīrietis alkohola reibumā, kurš uzvedoties agresīvi. Minēto vīrieti jau bija notvēruši veikala apsardzes darbinieki. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja agresīvo personu un nogādāja Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Notver iereibušu motorolleristu bez tiesībām

20.augustā ap pulksten 01:45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ezermalas ielā, ievēroja braucošu motorollera vadītāju, kurš, pamanot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas operatīvo transportlīdzekli, apstājās un sāka stumt motorolleru. Motorollera vadītājs tika uzrunāts un noskaidrojās, ka viņam nav motorollera vadītāja apliecība, kā arī izelpā bija jūtama specifiska alkohola smaka. 1992.gadā dzimušais motorollerists tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.